האם הסרת שיער בלייזר הוא תהליך הכרוך בכאב?

אם יש לך מספר מקומות בגוף בהם צומח שיער מיותר תוכל לקנות קרם להסרת שיער או לגלח אותו בעזרת סכין גילוח. תוכל להשתמש בפינצטה, בשעווה או בכל מכשיר אחר. תוכל גם להשתמש בלייזר כדי להפסיק את צמיחת השיער וליהנות מגוף חלק וללא שיער.

מאז 1996 מכשירי הלייזר להסרת שיער נמצאים בשימוש. אנשים רבים שהצמיחו שיער בכל מיני מקומות שונים בגוף, גילו את שיטת ההסרה הזו ומאוד מרוצים ממנה. השיטה שבה עובד מכשיר הלייזר היא כה פשוטה וקלה שמדהים לגלות מה טכנולוגיה פשוטה כל כך יכולה לעשות. קרן הלייזר משתמשת במתח חשמל נמוך למדי שמחממת את שורש השיער ושורפת אותו. ברגע שהשורש נשרף השיער פשוט נושר ממנו וברוב המקרים, גם לא צומח וגדל בשנית. חלק מן האנשים פוחדים מאוד מכך שטיפולי הלייזר עלולים להכאיב להם ולעיתים זוהי הסיבה שבגללה הם לא מטופלים על ידי לייזר. חלק מהאנשים ראו תוכניות טלוויזיה בהן מראים אנשים נפצעים מקרני לייזר. ובכן, אין קשר בין קרני הלייזר בטלוויזיה לבין קרני הלייזר במציאות. קרן הלייזר בטיפול הסרת שיער עובדת בעוצמה נמוכה מאוד. והיא מכוונת אך ורק לשורש השיער.

יש מעט מאוד כאב שמורגש במהלך הסרת השיער בלייזר ומעט אי נוחות בגלל רמת האנרגיה שנמצאת בשימוש. חלק מן האנשים מדווחים על חום גדול שהם מרגישים ולא על כאב של ממש. יכול להיות שלאחר טיפול הלייזר תחוש בגירוי על פני העור או שעורך יקבל גוון אדום אך כל אלה יעברו לאחר מספר שעות בדרך כלל. ברוב מן המכונים המטפלים בלייזר תוכל למצוא קרם שמרגיע את העור ומפחית את האדמומיות.

חשוב שתדע כי לא תוכל להיחשף לשמש לאחר הטיפול מכיוון שעורך מגורה גם כך וסביר יותר כי הוא יחטוף כוויות שמש.

בכל מקרה אם תחשוש מן הכאב ואי הנוחות המעטים שיכולים להופיע בטיפול הלייזר תוכל למרוח את האזור המטופל משחת אלחוש טרם הטיפול ובכך להימנע מכאב כלל. משחת האלחוש תמרח במכון הלייזר, לעיתים על ידי אנשי מקצוע שזהו תפקידם.

 

 

הסרת שיער בלייזר- כמה דברים שאולי חשוב לקרוא לפני שמתחילים
כיצד להעריך הסרת שיער בלייזר על ידי מכשיר ביתי-4 צעדים
הסרת שיער מן הגב
האם טיפול הסרת שיער בלייזר עשוי להתאים לך?
האם כבר ניסית להסיר את שיער בלייזר?
האם לייזר ביתי הוא הבחירה הטובה ביותר עבורי?
מדוע כדאי לך לנסות הסרת שיער בלייזר
מה אתה צריך לדעת על הסרת שיער בלייזר
למה לצפות בעת טיפול הסרת שיער בלייזר
האם הסרת שיער בלייזר שווה את המחיר
האם הסרת שיער בלייזר הוא תהליך הכרוך בכאב
הסרת שיער בלייזר עבורך אנשים בעלי שיער כהה
כדאי להימנע משיזוף לפני ואחרי הסרת שיער בלייזר