איך עובד טיפול בלייזר להסרת שיער?

טיפול בלייזר הופך יותר ויותר פופולארי בימים אלו לעומת טיפולים אחרית להסרת שיער כמו שעווה, אלקטרוליזה, וגילוח. בכלל, הסרה של שיער לא רצוי הופך למטרד עבור אנשים רבים, שמחפשים להימנע ממבוכה. פיתוחים טכנולוגיים בטיפול בלייזר, מאפשרים הסרת שיער לצמיתות, ובדיוק רב.

שיער צומח במעגלים

העור מאכלס זקיקי שיער קטנים, שנמצאים בשלבים שונים של צמיחה. באופן טבעי, השיער צומח בזמנים שונים, ובמעגלי צמיחה שמותאמים לגנטיקה האישית של כל אדם. מנתחים פלסטיים שמבצעים טיפולי לייזר להסרת שיער, יעבדו להסרת שערות שצומחות במקביל בכל שלב של הצמיחה.

הסרת שיער בשעווה או בגילוח, לא מונע צמיחה חוזרת בזמן אחר של השיער. לכן, אנשים רבים מעדיפים טיפול שיאפשר להם ליהנות מתוצאות שהן לצמיתות, באמצעות הטיפול בלייזר, מה שהפך את הטיפול לפופולארי כל כך בקרב גברים ונשים גם יחד.

יתרונות נוספים בטיפול:

– הימנעות מכאב של צמיחת שיערות הפוך

– מספק תוצאות לאורך זמן רב, ואף לצמיתות

– נהנים מהמראה החיצוני והתחושה של עור חלק

איך עובד הטיפול בלייזר

קרני הלייזר מכוונים לאורך השערה, והמטרה היא לא להוציא את השיער מהשורש כמו הטיפולים האחרים, אלא לפגוע בזקיקי השיער. שיער לא צומח שוב כאשר פוגעים בזקיקי השיער עצמם. תיתכן תחושה של עקיצה בזמן הטיפול מהפגיעה של קרן הלייזר, אך ניתן להשתמש בחומר הרדמה שימנע תחושה זו.

נשים רבות טוענות שמדובר בטיפול שאינו כואב, בוודאי לעומת טיפול בשעווה. טיפול בלייזר לנשים מתמקד בדרך כלל בהסרת שיער פנים, וברגליים. גברים מטופלים בדרך כל לצורך הסרת שערות גב, ולעתים גם בפנים.

בדרך כלל הטיפול בלייזר מיטיב עם בעלי שער כהה. לפעמים נדרשים כמה טיפולים חוזרים על מנת להסיר את השיער בכל מעגלי הצמיחה שלו, וכך להשיג את התוצאות הטובות ביותר לצמיתות.

 

 

 

 

 

 

שיטות להסרת שיער באזורים שונים בגוף

עובדות חשובות על קרמים להסרת שיער

מציאת השיטה הטובה ביותר להסרת שיער

איך עובד טיפול בלייזר להסרת שיער?

הסרת שיער בלייזר מספקת תוצאות שאפשר לראות