איך בוחרים את המכון הנכון

כיצד עלי לבחור מכון להסרת שיער בלייזר?

קיים מספר רב מאוד של מכונים שמבטיחים הסרת שיער בטוחה וקלה. הבעיה שצצה לאחר שהחלטתם לעשות הסרת שיער, היא כיצד בוחרים מכון שיתאים לצרכים שלכם ושיתקבלו בו התוצאות המיוחלות?

דבר ראשון מומלץ לקרוא את הכתבה '10 טיפים על הסרת שיער בלייזר', בכדי להיות מוכנים מראש ולהגיע למעמד הבחירה עם מידע עדכני וחשוב.

בכתבה זאת, ריכזנו עבורכם מספר מדדים ושאלות שכדאי לברר כאשר ניגשים לבחור מכון:

– מומלץ להתקשר לכמה שיותר מכונים, בכדי שייווצר לכם בסיס רחב להשוואה. כמו כן, עדיף לבקר במספר מכונים לפני לקיחת ההחלטה היכן לעבור את הטיפול. בביקור ניתן להתרשם ממקצועיות המקום, ניקיונו, ומהאווירה השוררת בו.

– ניתן לקבוע פגישות ייעוץ ראשוניות (הניתנות בחינם וללא התחייבות) בכמה מכונים עם אנשי מקצוע, בכדי להתייעץ ולהתאים את סוג הטיפול שיתאים לצרכים שלכם. איש המקצוע יעזור לכם להחליט איזה סוג טיפול ואיזה מכשיר הכי יתאים עבורכם. הדבר תלוי בצבע העור, עובי השערות, מצב בריאותי ועוד.

– בדקו האם המכון להסרת שיער בלייזר פתוח גם בשעות הערב, ובימי שישי. הזמן שלכם יקר, וטיפול להסרת שיער לאחר שעות העבודה יכול להוות פתרון מוצלח.

– בעוד שהתהליך של הסרת שיער בלייזר הוא בטוח, יכול להיות שתוצאותיו לא יישאו תוצאות רצויות. חשוב לשאול באיזה מכשיר להורדת שיער המכון משתמש והאם הוא מאושר ע"י ה-FDA. כמו כן, יש לחקור האם יש בו ביטוח במקרה של תקלה, והאם המכשירים שלו להסרת שיער מאושרים על ידי אחד ממכוני התקנים המוכרים.

– אם מדובר במכון המשתמש במכשירי לייזר, תבררו האם המטפל הוא רופא מוסמך או אחות מוסמכת (שכן מכשירים אלה דורשים זאת). כמו כן, מומלץ לבדוק את ניסיונו ואת הכשרתו של הרופא טרם תחילת הטיפול.

– חשוב למצוא רופא שנוח לכם אתו. זאת מכיוון שבהמשך תצטרכו לחלוק עמו מידע רפואי אודותיכם כמו גם את הסיבות שבגינן אתם מעוניינים בטיפול הסרת שיער בלייזר.

– שאלו אותם בדיוק מה כולל מחיר הטיפול – למשל, האם גם משחת האלחוש כלולה בו . כמו כן, תשאלו מה קורה לאחר סיום סדרת הטיפולים – מה קורה אם אתם לא מרוצים מהתוצאות ונזקקים למספר טיפולים נוסף?

– כשאתם ניגשים להחליט על מספר הטיפולים, חשוב שתדעו שלתוצאות אופטימליות בדרך כלל נדרש מינימום של 8 טיפולים, ולכן כדאי לרכוש סדרה של טיפולים במקום טיפולים בודדים. אל תתביישו לבקש הנחה על המחיר.

– בררו בנוגע למחיריהם של טיפולי הורדת שיער בהמשך, לאחר שתסיימו את הטיפול שקבעתם. כלומר, אם אחרי מספר שנים תצטרכו להגיע לעוד מספר טיפולים, מה תהיה העלות?

– אין מחיר אחיד להסרת שיער בלייזר. כל מכון מציע מחיר שונה, והדבר תלוי במבצעים הקיימים במכון, במכשירים בו הם משתמשים, בגודל האזור שיטופל ובמספר הטיפולים שעליו אתם מחליטים. על כן, חשוב לערוך סקר שוק אודות המחירים השונים שמציעים המכונים.

– לסיכום, השוו בין כל מכוני הסרת שיער בלייזר אותם בדקתם, ובחרו את זה המתאים ביותר לצרכים שלכם.

 

טיפ: מומלץ לקבל מספר הצעות ולהשוות

נאטורפיל 1+1+1, רק 199 ש"ח בחודש!