< /> 
 מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות

פרופורציה

 

 

רשת מרפאות פרופורציה נוסדה בשנת 1988 והיא הרשת הראשונה, הוותיקה ובעלת הניסיון הקולקטיבי הרב ביותר בישראל בתחום הסרות שיער בלייזר, ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים.

מחלקת הסרת השיער בלייזר הוקמה בפרופורציה בשנת 1997, ומאז מובילה את התחום בישראל. הטיפולים מבוצעים על ידי צוות רפואי מיומן, כאשר כל מטופל עובר אבחון של העור והתאמה לטיפול.
פרופורציה משתמשת אך ורק בטכנולוגיית הלייזר המתקדמת והיעילה ביותר.

הטיפולים ברשת מתבצעים באופן בלעדי במכשיר "לייטשיר" (LightSheer), הנחשב ל"רולס-רויס" של מכשירי הסרת השיער. הלייטשייר פועל באמצעות טכנולוגיית לייזר עוצמתית. בניגוד למכשירים אחרים, הלייטשייר פועל על כל גווני העור באופן אחיד ומאפשר התאמה של עוצמת קרן הלייזר לגוון העור. כמו כן, קיים בו מנגנון קירור להקלה והרגעה של העור.

הלייטשייר הוכח כיעיל והאפקטיבי ביותר במשך עשרות שנים, נבדק ואושר ע"י ה- FDA האמריקאי, ה- CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.

חשוב לזכור כי מכשיר הלייזר הינו מכשיר רפואי הדורש ידע ומיומנות הפעלה ועל כן צריך להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה ומיומן. טרם הטיפול נדרשת בדיקת התאמה, בה יאובחן האזור המטופל ויעניק חשיבות לגורמים כגון צבע ועובי השערה וגוון העור. בדיקת ההתאמה הינה מרכיב חשוב עבור תוצאות אופטימליות ומניעת תופעות לוואי.

הסרת שיער בלייזר בפרופורציה מתבצעת באמצעות סדרה של עד 12 טיפולים, כאשר אצל מרבית האנשים, ניתן להגיע ליעילות המקסימלית לאחר 6-8 טיפולים.

סניפים-

סניף תל אביב

סניף ירושלים

סניף חיפה-קריות

סניף ראשון לציון

סניף עפולה

סניף נתניה

סניף השרון

סניף פתח תקווה

סניף רחובות

הסרת שיער בלייזר- למה זה כדאי?

הצורך להסיר שיער מאזורים שונים בגוף במטרה לקבל מראה חלק וחיוני, הוא צורך המשותף לרוב האנשים. פעם, לא הייתה ברירה אלא להשקיע הרבה מאוד זמן ומאמץ (על בסיס יומי או שבועי) בשביל להוריד שיער וליהנות מעור חלק. כיום, גוף חלק שאפשר להתגאות הוא בהישג יד. זאת בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות של הסרת שיער בלייזר.

בשנים האחרונות, יותר ויותר גברים ונשים בוחרים בהסרת שיער בלייזר על פני השיטות הישנות והמסורתיות יותר (כדוגמת שעווה או גילוח). הסיבות לפופולריות הגוברת הן רבות ומגוונות. אך המרכזית והחשובה בהן היא – שזה עובד!