< /> 
 מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות

נאטורפיל

  • 199 ש"ח בחודש! לאזורים שבמבצע

נאטורפיל הסרת שיער בלייזר

נאטורפיל הינה הרשת הגדולה בישראל לרפואה אסתטית ולה הפריסה הרחבה ביותר בארץ. 22 סניפים בפיזור גיאוגרפי שווה שמעניקים לרשת נגישות מקסימאלית. הרשת קיימת למעלה מעשור ובתחילת 2008 יצאה הרשת לדרך חדשה ונרכשה על ידי קבוצת משקיעים מתחום הרפואה והפרסום ששדרגו את הרשת, והוסיפו תחומי הפעילות חדשים.

נאטורפיל עוסקת בכל תחומי הרפואה האסתטית לרבות כירורגיה פלסטית, מילוי קמטים, עיבוי שפתיים, הצרת היקפים, הסרת משקפיים בלייזר ותחומי פעילות נוספים בתחום איכות החיים כגון אבחון שומות, תזונה וכו.

נאטורפיל נחשבת לאחת החלוצות ולמובילה בתחום הסרת שיער בלייזר בישראל בשל השימוש במכשירי לייזר בלבד שיעילותם מוכחת כטובה ביותר מבין כל השיטות להשרת שיער, הטיפול מתבצע על ידי צוות רפואי בלבד, ושמירה על רמת מחירים סבירה והוגנת לאורך כל שנות פעילותה.

נאטורפיל נבחרה על ידי המבחן של המדינה באוגוסט 2008 כרשת המשתלמת ביותר לטיפולי הסרת שיער וזאת לאחר שבחנו את המתחרים הישירים של הרשת, אמריקן לייזר, פרופורציה, קאר, ורונית רפאל, וזאת למרות שבנאטורפיל הטיפולים מתבצעים על ידי מכשירי לייזר וצוות רפואי, דבר המייקר משמעותית את עלות הטיפול.

לחברה החדשה אין היסטורית תביעות, היא מוכרת סדרות טיפולים בלבד והיא הרשת היחידה בארץ שאינה נושאת "גיבנת" של "טיפולים ללא הגבלה", " ", או "לכל החיים" מה שהוביל לקריסות חברות אסתטיקה בעבר ובהווה.

סניפי נאטורפיל

נאטורפיל אשדוד – הרצל
נאטורפיל אשקלון – הגדוד העברי
נאטורפיל באר שבע – קניון הנגב
נאטורפיל חדרה – רוטישלד
נאטורפיל חיפה – יפו
נאטורפיל ירושלים – קניון הדר
נאטורפיל מודיעין – עמק דותן
נאטורפיל נצרת עילית – קניון לב העיר
נאטורפיל פתח תקווה – הקניון הגדול. דרך זאב ז’בוטינסקי 72, קומה 1-.
נאטורפיל קריות – קיריון
נאטורפיל קרית אונו – קניון קריית אונו
נאטורפיל ראשון לציון – קניון הזהב קומה 2 (ליד מתחם האוכל )
נאטורפיל רחובות – קניון רחובות
נאטורפיל רעננה – אחוזה
נאטורפיל תל אביב – דיזנגוף סנטר
נאטורפיל תל אביב – שאול

מכון נאטורפיל הסרת שיער בלייזר – צוות רפואי ומכשירים

נאטורפיל מציעה שתי שיטות טיפול להסרת שיער באמצעות מכשיר לייזר.

שיטת HR

בשיטה זו מתבצע טיפול באמצעות מכשיר לייזר המדגיש את מומחיות נאטורפיל בכל הנוגע בתחום הסרת שיער בלייזר . המכשיר הלייזר משגר פולס כל שנייה באורך הגל האידאלי להסרת שיער 800 ננומטר. המכשיר המוכר והטוב ביותר בעולם המטפל בהסרת שער הוא הלייטשר שפועל באורך הגל הנ"ל ובכל סניפי החברה יש מכשיר זמין מהסוג הזה. המכשיר הינו מכשיר רפואי והוא מצריך טיפול על ידי צוות רפואי בלבד ! במהלך הטיפול יש צורך במכשיר קירור להרגעת העור והקלה על הטיפול.

שיטת SHR

בשיטה זו מתבצע טיפול במכשיר שגם הוא מכשיר לייזר שמשגר מספר פולסים בשנייה המחממים את שורש השערה וגורמים להפסקת הצמיחה באותו המקום. גם מכשיר זה (מכשיר הסופראנו) משתמש באורך הגל האידיאלי להסרת שיער שהוא 810 ננומטר וגם מכשיר זה הוא מכשיר רפואי שלהפעלתו נחוץ מפעיל שהינו רופא או אח/ות מוסמכים. ישנם מכשירים קוסמטיים הפועלים בשיטה זו (אי פי אל/אינפרא) אך מכשירים אלו נחותים משמעותית ממכשירי הלייזר הרפואיים.

  • נאטורפיל הסרת שיער בלייזר