< /> 
 מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות

אמריקן לייזר

 

רשת אמריקן לייזר היא בין הרשתות המובילות את תחום הסרת השיער בישראל. אמריקן לייזר קיימת כבר 12 שנים ובעלת ניסיון על עשרות אלפי מטופלים בהסרת השיער. אנו שמים דגש על התאמה אישית של הטיפול הנדרש תוך הפחתה משמעותית של הכאב וקיצור משך הטיפול.

אופן הטיפול באמריקן לייזר

באמריקן לייזר אנו עושים הכל כדי להתאים את הטיפול בצורה אידיאלית. לכן אנו בונים עבור כל מטופל תוכנית טיפולים אישית. תוכנית הטיפולים כוללת שילוב של מוצרים בעלי זיקה לטיפולי הסרת שיער המשלימים את הטיפול ומסייעים להגדיל את האפקטיביות של הטיפול. הכנת העור לפני הטיפול והרגעתו עם סיום הטיפול הינם נדבכים חשובים בטיפול המתאפשרים הודות לסדרת מוצרים המלווה אותנו בטיפולים.

מספר בלתי מוגבל של טיפולים באמריקן לייזר

באמריקן לייזר אנו מבינים שתהליך הסרת שיער הינו שונה משמעותית ממטופל למטופל, לכן אנו מתחייבים לבצע טיפולים עד להשגת התוצאה הרצויה. השונות בין מטופל למטופל משנה את מספר הטיפולים הרצויים ותדירותם. אנו באמריקן לייזר מבינים זאת ומתאימים את הטיפול בהתאם.

הצוות המקצועי של אמריקן לייזר

אמריקן לייזר דואגת לשלב את הצוות הטוב ביותר בתחום הסרת שיער בלייזר. הדבר מתבטא בצוות אחיות מקצועי ומוסמך משרד בריאות, צוות סייעות העוברות הכשרות מיוחדות, וצוות רפואי מקצועי ומעודכן. תודעת השירות באמריקן לייזר היא יתרונה הגדול על פני המתחרים האחרים. אמריקן לייזר נבחרה על ידי לומניס, החברה הישראלית פורצת הדרך למכשירי הסרת שיער בלייזר, כאחד מחמשת מרכזי הסרת השיער בלייזר הטובים בעולם. בנוסף אמריקן ליזר מציעה אפשרות לבקש להיות מטופלת רק על ידי צוות של נשים, דבר המאפשר לקהל הדתי להרגיש נוח יותר בטיפולי הסרת השיער.
הצוות הרפואי עובר הדרכות, וסמנרים בנושאי עור והסרת שיער בלייזר, כך נוצר מצב שאמריקן לייזר יכולה להתאים את טיפול הסרת השער למטופל, או במקרים מסוימים לא לאפשר לו לעבור טיפול להסרת שיער אם מתגלה בעיה, או חוסר התאמה.

אמריקן לייזר מכשירי הורדת שיער בלייזר מתקדמים

מכשירי הסרת השיער באינפרא אדום ברשת אמריקן ליזר מאושרים על ידי ה-FDA האמריקאי ועל ידי משרד הבריאות, ועומדים בתקן ISO 9002. בנוסף לאמריקן ליזר רישיון הפעלת חדרי ניתוח (למרות שרישיון זה לא נדרש). חדרי הטיפול מרווחים ומשוכללים, המעניקים תחושה נעימה ונינוחה בעת טיפול הסרת השיער. אמריקן ליזר משתמשת בצוות אחיות מוסמך המלווה את המטופלים לאורך כל הדרך.

גודלה של אמריקאן לייזר מקנה לה יתרון בגמישות ונגישות הטיפול. אמריקאן לייזר מקפידה לקיים קשרים מקצועיים שוטפים עם מרכזים יוקרתיים בחו"ל לדבריה, על מנת להעניק למטופלים את מיטב הידע והמקצועיות הקיימים בתחום.

מרפאות אמריקן לייזר

אשדוד-בניין K-TOWER

באר שבע – קניון קריית הממשלה

בני ברק- מגדל צ'מפיון
חיפה – בית אמות

חולון- מרכז עזריאלי
טבריה – בניין רמב"ם
ירושלים – מרכז שלום מאיר
נתניה – רחוב שטמפפר
ראשון לציון – בניין UMI

רחובות- קניון רחובות
רעננה – קניון רננים
קריות – קריון

קריית אונו- קניון קריית אונו
תל אביב – דיזנגוף סנטר
פתח תקווה-בניין אולימפיה

מחירי הסרת שיער בלייזר – אמריקן לייזר

אמריקאן לייזר כאחת מהרשתות הגדולות בארץ מציעה מחירים תחרותיים ללקוחותיה על טיפולי הסרת שיער , רמת השרות הגבוהה, והמרפאות הנעימות של אמריקאן לייזר, בהחלט הופכות את חוויית הסרת השיער לחוויה נעימה יותר.