< /> 
 מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות

עשר עובדות חשובות על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר הוא מושג שטומן בחובו מידע רב, ולעיתים אף סותר. כתוצאה מכך, עלולה להיגרם תחושה של הצפה מעודף מידע על מכשירי הסרת שיער בלייזר והשיטות הרבות בהן ניתן להסיר שיער. שאלות רבות צצות כאשר מנסים להחליט האם כן או לא לעשות הסרת שיער בלייזר. בכדי להקל על ההחלטה ולהאיר את הנושא, ריכזנו עבורכם עובדות בסיסיות שחשוב לדעת לגבי הסרת שיער בלייזר.

1. אין מחיר אחיד עבור הסרת שיער בלייזר
מחירי הסרת שיער משתנים בצורה קיצונית בהתאם לכמה גורמים:
א) המכון – כל מכון מציע טווח מחירים שונה. בנוסף לכך, כל מכון מציע הנחות והטבות שונות התלויות במבצעים שהוא מקדם. על כן מומלץ לעשות השוואת מחירים על הסרת שיער בין המכונים השונים לפני קבלת ההחלטה לאיזה מכון הולכים. ניתן לבדוק את המבצעים החמים ברשתות הסרת שיער שונות כאן.
ב) גודל אזור הסרת השיער – ישנם מחירים שונים עבור אזורים שונים בגוף. המחיר מושפע בין השאר מגודל האזור (ככל שהאזור גדול יותר כך נדרש זמן טיפול ארוך יותר עם המכשיר והמחיר עולה).
ג) מספר הטיפולים –מספר הטיפולים נקבע על פי האזור הנבחר המלצת המטפלים במכון ככל שמספר טיפולי הסרת שיער בלייזר גדל כך העלות גבוהה יותר.

מכונים מומלצים בעלי ניסיון רב שנים, ציוד מתקדם וצוות רפואי מוכח :
נאטורפיל

פרופורציה

אמריקן לייזר

2. אופן טיפולי הסרת שיער
הסרת שיער עשית על ידי שימוש בקרן אור. מורחים ג'ל על האזור המטופל (כמו באולטרה סאונד), ואז המטפל מעביר את מכשיר הלייזר על האזור. המכשיר יוצר פולסים המתבייתים על חומר המלנין (הפיגמנט שנותן צבע לעור ואשר נמצא בריכוז גבוה בשיערה עצמה). בצורה כזאת מתחמם המלנין שמצוי בשערה, וזו מוליכה את החום עד לשורש שלה. בכך למעשה, גורם האור לנזק לשורש השערה, והיא נושרת.

קבלו הצעות מחיר חינם וללא התחייבות כאן:

3. פעולת מכשירי הסרת שיער בלייזר
מכשיר הסרת שיער בלייזר הוא בעל אורך גל מסונן של 800-810 ננומטר. בשל מיקוד קרן הלייזר באורך גל זה, מתבייתת כל האנרגיה בשערה עצמה וה. ישנם מכשירים מסוגים אחרים כגון מכשירי אי.פי.אל (IPL- Intense Pulsed Light) המשחררים אנרגיה המתפזרת בין אורכי גל שונים שרק חלקם באורך גל של 800 ננומטר. עם זאת, אף אחד מהמכשירים הנ"ל לא משחררים קרינה מסוכנת ואינם פוגעים באזורים אחרים בגוף.

4. מכשירי הסרת שיער
מכשיר הסרת שיער בלייזר הוא מכשיר רפואי ועל כן נדרש ממפעיל מכשיר הלייזר להיות רופא/ה או אח/ות מוסמכת.
לעומתו ישנו את מכשיר ה-IPL שהוא מכשיר קוסמטי (לא לייזר), ועל כן אין צורך ברופא לקיום הטיפול.

5. עלויות מכשירי הסרת שיער
עלות מכשיר הסרת שיער בלייזר היא כמאה אלף דולר, לעומת עלות מכשיר אי.פי.אל IPL)) העומדת על סכום של כ- 20 אלף דולר. עלות ידית עבור כל אחד מהמכשירים היא כ- 13 אלף דולר. הסיבה לכך שקיים הבדל גדול בעלות בין מכשירי לייזר ומכשירי IPL, היא שמכשיר לייזר נבנה לפי טכנולוגיה מתקדמת ויקרה יותר, הנדרשת כדי ליצור את אורך הגל הספציפי של 800 ננומטר.

6. הסרת שיער לצמיתות
לא ניתן לבצע הסרת שיער לצמיתות, אבל כן ניתן להסיר אותו לטווח ארוך (אפילו של שנים). חשוב לדעת שמדובר בדילול משמעותי של השיער, כמו גם הפיכתו לדק יותר. מרבית המכונים מציעים טיפולי הורדת שיער טוענים, כי כאשר מכסת הטיפולים המומלצת הושלמה- השיער יוסר. אך, שימו לב כי ה- FDA משתמש במונח "צמצום או הפחתת השיער".

7. זמני טיפולי הסרת שיער

פרק הזמן של טיפול הסרת שיער משתנה בהתאם לגודל האזור המטופל. לדוגמא, הסרת שיער בלייזר מן הגב יכולה לקחת עד כשעה. ככל שהאזור קטן יותר- כך משך הטיפול יהיה קצר יותר, ולהיפך.

8. כמות טיפולים נדרשת להסרת שיער בלייזר
בכדי לקבל תוצאה מקסימלית עבור איזור מסוים, יש צורך במספר טיפולים ממוצע של בין 8 – 12. הטיפולים מבוצעים במרווחים של בין חודשיים לשלושה בין טיפול לטיפול, בכדי לאפשר לשערה לצמוח מחדש. ניתן לעיתים להסתפק במספר פחות של טיפולים, שכן ניתן לראות תוצאות המתבטאות בדלילות השיער גם אחרי 3 – 4 טיפולים.

9. האם הסרת שיער בלייזר כואבת?!
הסרת שיער בלייזר איננו מלווה בכאב בדרך כלל. התחושה שניתן לצפות לה נעה בין אדישות (כלומר, בקושי חשים בתהליך) לבין עקצוץ (כמו עקיצת יתוש). עם זאת יש לציין שהדבר תלוי בסף הכאב של המטופל, כמו גם באזור המטופל (לדוגמא כואב יותר להסיר שיער מבית השחי מאשר בטיפול ברגליים). במקרים שכן חשים בכאב, ניתן לפני הטיפול למרוח על האזור המטופל משחה מאלחשת כגון אמלה או קודאין.

10. מאיזה אזורים בגוף ניתן לבצע הסרת שיער

ניתן לעשות הסרת שיער בלייזר מכל מקום בגוף. המשתנה היחידי שצריך לקחת בחשבון הוא ריכוז העצבים באותו אזור – דבר אשר משפיע על תחושת הכאב שעלולה לנבוע מהטיפול.

טיפ: מומלץ לקבל מספר הצעות ולהשוות

נאטורפיל 1+1+1, רק 199 ש"ח בחודש!